O nas

Kancelaria Prawna RIO

Poznajmy się

Nasz zespół

GDYNIA, Doradcy Indywidualni Klienta

Dyrektor Sprzedaży

Beata Gulczyńska

Dzięki umiejętności bezkonfliktowej pracy z ludźmi, skutecznie kieruje grupą doradców Kancelarii Prawnej Rio. Szczególną uwagę przykłada do ciągłego podnoszenia poziomu postawy pro-klienckiej. Stąd też wizja budowania zespołu, który odnosi coraz większe sukcesy w swojej branży.

beata.gulczynska@kancelariario.pl
Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Izabela Antczak

Patrzy na problemy klientów z perspektywy osoby zadłużonej. Dąży za każdym razem do rozwiązania cudzych bolączek z wydźwiękiem pozytywnym. Nieustannie stara się doprowadzić do poprawy jakości życia każdego, kto ubiega się o pomoc prawną.

izabela.antczak@kancelariario.pl
Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Filip Balewski

Swoim klientom tłumaczy, że kontakt z kancelarią to tak jakby brać sprawy w swoje ręce i zacząć działać. Nieustannie mobilizuje do podjęcia walki o oddłużenie. Wierzy w siłę prawników, przez co sam jest świadom, że z każdej problematycznej sytuacji uda się wybrnąć.

filip.balewski@kancelariario.pl

MALBORK, Doradcy Indywidualni Klienta

Manager sprzedaży

Aleksandra Godleś

Fachowiec z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, która specjalizuje się w zarządzaniu zespołami w działach sprzedaży. Przykłada ogromną wagę do rozwoju motywacji pracowników. Cechuje ją nastawienie na cel oraz zaangażowanie swoje i całego zespołu.

aleksandra.godles@kancelariario.pl
Starszy Doradca Klienta

Agnieszka Łuczyk

Stale podnosi swoje kompetencje zawodowe poprzez czynny udział w licznych szkoleniach. Podczas wykonywania powierzonych jej zadań kładzie nacisk na: jakość, skuteczność i zaufanie. Zadowolenie klientów stanowi dla niej silny bodziec do samodoskonalenia się.

agnieszka.luczyk@kancelariario.pl
Doradca Klienta Indywidualnego

Agnieszka Kasperska

Wytrwale dąży do celu, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Jej otwartość na drugiego człowieka, empatia i umiejętność słuchania sprawia, że bardzo szybko i z łatwością nawiązuje kontakty z klientami Kancelarii. Nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia, zarówno w życiu prywatnym, jak i w wyzwaniach zawodowych.

agnieszka.kasperska@kancelariario.pl
Starszy Doradca Klienta

Justyna Guze

Zachęca do upadłości konsumenckiej doskonale rozumiejąc, jak jedna decyzja może przychylić się do zmiany dotychczasowego biegu życia. Jako psycholog z wykształcenia, umiejętnie wczuwa się w uczucia zadłużonych. Odkrywa razem z nimi drogę do spokojnego stanu ducha.

justyna.guze@kancelariario.pl
Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Natalia Groszkowska

Wielokrotnie powtarza, że szczerość to główny wyznacznik nawiązywania z nią współpracy. Klienci chwalą sobie jej metody działania, a finalnie są dozgonnie wdzięczni za udzielone wsparcie oraz szereg wskazówek na przyszłość.

natalia.groszkowska@kancelariario.pl
Starszy Doradca Klienta

Angelika Grosz

Na finansowe trudności zawsze znajdzie rozwiązanie. Jej siłą napędową do pracy są liczne potwierdzenia od klientów, że dzięki podjętej z nią współpracy ogłoszono im upadłość konsumencką. W oparciu o takie wieści wie, po co to wszystko robi i jakie są tego skutki.

angelika.grosz@kancelariario.pl
Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Lidia Hawryszkiewicz

Uważa, że najwięcej w życiu kosztuje niewiedza. Stąd też darzy szczególnym zainteresowaniem tematykę prawa cywilnego oraz finansowego. Jej spełnienie zawodowe jest ściśle związane z wdzięcznością klientów, którym mogła pomóc. Maksymalizacja tego celu sprawia jej wielką radość.

lidia.hawryszkiewicz@kancelariario.pl
Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Paulina Śliwka

Prawo do życia stanowi dla niej najważniejszą normę istoty ludzkiej. Uważa, że wiara w swoje możliwości czyni cuda. Rozmawiając z nią można zyskać sporą dawkę pozytywnej energii, dzięki której mamy na nowo chęć stawić czoła własnemu zadłużeniu.

paulina.sliwka@kancelariario.pl
Doradca Klienta Indywidualnego

Sylwia Orman

Jej otwartość i cierpliwość, jak również wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, pozwala na szczere nawiązanie kontaktu z klientami Kancelarii. Każdy jest dla niej ważny, nie ma znaczenia status czy sytuacja życiowa innej osoby. Jak sama mówi, każda trudność w życiu każdego człowieka jest do rozwiązania, bowiem każdy ma prawo do spokojnego i godnego życia.

sylwia.orman@kancelariario.pl
Doradca Klienta Indywidualnego

Hanna Kaminska

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z klientami borykającymi się z problemami, łatwo nawiązuje kontakty, rozumiejąc ich życiowe porażki. Chętnie podejmuje współpracę i uparcie dąży do celu, którym jest upadłość konsumencka. Wie, że to jedyny sposób na nowe życie jej każdego klienta.

hanna.kaminska@kancelariario.pl
Doradca Klienta Indywidualnego

Ewa Szraga

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu pracy z ludźmi szybko nawiązuje kontakt w którym stara się podejść do sprawy indywidualnie i rzetelne,  wie że zadowolony klient to jej motywacja do doskonalenia swojej wiedzy, aby  nie było dla niej sytuacji bez wyjścia.

SŁUPSK, Doradcy Indywidualni Klienta

Manager sprzedaży

Kamila Radzimierska

Doświadczony menedżer sprzedaży, skutecznie wykorzystujący techniki sprzedaży w osiąganiu celów. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie menedżerskie w kierowaniu zespołami sprzedażowymi. Wciąż dąży do podnoszenia kwalifikacji swoich i zespołu, którym kieruje.

kamila.radzimierska@kancelariario.pl
Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Agnieszka Krajewska

Doradztwo prawne to jej pasja. Każdą prowadzoną sprawę mianuje nowym wyzwaniem zawodowym. Nigdy nie zapomina o tym, aby klientów traktować indywidualne, przez co są oni w rezultacie w pełni zadowoleni z uzyskanej porady oraz usatysfakcjonowani z podjętej współpracy. Podczas rozmowy z klientem jest uważna i służy wsparciem, co wynika z posiadania wysoce rozwiniętej empatii.

agnieszka.krajewska@kancelariario.pl
Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Helena Weiland

Swoje obowiązki zawodowe realizuje skrupulatnie, zawsze dochowując ustalonych wcześniej terminów. W kontakcie z klientami oczekuje szczerej rozmowy, bo przecież tylko w ten sposób uda się jej zweryfikować zgłaszany problem i dostosować konkretny środek pomocy prawnej.

helena.weiland@kancelariario.pl
Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Elżbieta Stojecka

Pełnione przez nią stanowisko pracy wiąże się ze szczególnym zamiłowaniem do prawa upadłościowego. Zdaje sobie sprawę, ile dobrego może przynieść zastosowanie instytucji upadłości konsumenckiej, by zażegnać kłopoty finansowe wielu klientów. Znając cudzy problem szybko podejmuje decyzję, o tym co robić, by się go pozbyć.

elzbieta.stojecka@kancelariario.pl
Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Paulina Jańska

Choćby rozmowa telefoniczna z panią Pauliną pozwala poczuć, jak wielką jest optymistką. To właśnie dzięki temu, klienci nie wstydzą się do niej zgłosić i opowiedzieć o swoich potyczkach finansowych. Cierpliwie wysłucha, trafnie podpowie i przeprowadzi krok po kroku przez postępowanie upadłościowe.

paulina.janska@kancelariario.pl
Doradca Klienta Indywidualnego

Ewa Chyżyńska

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w administracji. Dobrze wie i rozumie, jak niełatwe jest zrozumienie zawiłych przepisów, ustaw i rozporządzeń. Jako specjalista zawsze z chęcią doradza i tłumaczy w zrozumiały sposób, jak załatwić daną sprawę. Dzięki wieloletniej pracy z klientami rozwinęła wysokie umiejętności interpersonalne.

ewa.chyzynska@kancelariario.pl
Doradca Klienta Indywidualnego

Edyta Tejc

Wieloletnie doświadczenie w kontaktach z klientami pozwala jej znaleźć odpowiednie i rzeczywiście dopasowane rozwiązanie w kwestii problemów innych osób. Potrafi doradzić praktycznie w każdej sprawie dotyczącej kłopotów finansowych. Jest otwarta na ludzi, żywiołowa w życiu i skuteczna w działaniach zawodowych. Mama dwóch córek na cały etat.

edyta.tejc@kancelariario.pl
Doradca Klienta Indywidualnego

Sylwia Zakonek

Skończyła Administracje Samorządową i Zarządzanie zasobami ludzkimi. Empatyczna, wyrozumiała i cierpliwa. Przez długi okres czasu współpracowała z osobami starszymi. Głęboko wierzy w to, że z każdej sytuacji można znaleźć wyjście, i że nigdy nie wolno się poddawać.

sylwia.zakonek@kancelariario.pl
Doradca Klienta Indywidualnego

Małgorzata Karol

Ciepła, empatyczna a przede wszystkim cierpliwa i wyrozumiała. Te cechy zapewniają ludzkie podejście w obliczu problemów naszych Klientów. Kieruje się zasadą, że każdy zasługuje na drugą szansę, nie potrafi przejść obojętnie obok czyjejś krzywdy. "Zycie zweryfikowało we mnie wiele cech, nauczyłam się patrzeć na każdego tak, jak chciałabym aby patrzono na mnie."

Doradca Klienta Indywidualnego

Daniel Jurczyk

Ambitny, świetnie zorganizowany, pełen zrozumienia dla innych ludzi. W pracy za główny cel stawia sobie rozwiązanie każdego problemu. Pozytywne nastawienie do życia pozwala mu na odpowiednie podejście i zajęcie się nawet najbardziej wymagającymi przypadkami z jakimi przyjdzie mu zetknąć się w pracy. Rozmowa z nim na pewno zakończy się znalezieniem rozwiązania w pełni satysfakcjonującego każdego klienta.

Doradca Klienta Indywidualnego

Aneta Kozłowska

Wrażliwa na ludzką krzywdę. Patrzy na problem Klienta z perspektywy osoby zadłużonej. Niezwykle pomocna i empatyczna, a jej życiowe motto brzmi: "Dobro jest w każdym z Nas, ważne tylko abyśmy umieli się nim dzielić każdego dnia"