Kancelaria Prawna RIO

Pomogliśmy już ponad

zadłużonym osobom

Dowodem naszych sukcesów są rekomendacje zadowolonych Klientów


Nic nie cieszy nas bardziej! Przeczytaj prawdziwe historie naszych klientów i zdecyduj się odzyskać nowy komfort życia wolnego od długów i wierzycieli.

Sytuacja życiowa wpędziła mnie w spiralę zadłużenia. Moje życie stało się koszmarem, nie widziałem wyjścia. Ciągłe telefony wierzycieli nie dawały mi w spokoju żyć i pracować. Moje sumienie i nerwy utrudniały mi pracę i funkcjonowanie, gdyż miałem w głowie wizję wielkich kłopotów. Zacząłem szukać pomocy w Internecie, choć byłem sceptycznie nastawiony do szansy jej znalezienia. Przypadkiem trafiłem na stronę Kancelarii Prawnej RIO. Po pierwszym kontakcie telefonicznym z pracownikiem kancelarii zapaliła się we mnie iskra nadziei.

Krzysztof Badźmierowski
Tux, the Linux mascot

Serdecznie dziękuję za pomoc pracownikom Kancelarii Prawnej RIO. Jestem bardzo zadowolona z rezultatu włożonej pracy. Mój wniosek o upadłość przeszedł bez zastrzeżeń, ponieważ został rzetelnie przygotowany. Kancelaria dopilnowała, aby nie zabrakło w nim żadnego ważnego dokumentu. Dziękuję za całe wsparcie, sama bym tego się nie podjęła, ponieważ moja sprawa nie należała do najprostszych. Muszę też wspomnieć o bardzo miłym podejściu do klienta - bez oceniania, ale serdecznym i “ludzkim”. Naprawdę polecam tę firmę RIO, cieszę się, że ich wybrałam.

Anna Chodkowska
Tux, the Linux mascot

Korzystając z usług tej firmy, doświadczyłam pełnego profesjonalizmu i zaangażowania. Cały proces dotyczący mojej upadłości został przez nich przeprowadzony sprawnie, a ja musiałam jedynie dostarczyć wymagane dokumenty. Jestem bardzo zadowolona z efektów ich pracy i zdecydowanie polecam ich usługi każdemu, kto potrzebuje wsparcia w kwestiach prawnych dotyczących upadłości. W tak trudnym dla mnie okresie mogłam czuć się spokojnie, że moja sprawa jest w dobrych rękach.

Grażyna Podgórska
Tux, the Linux mascot

Postanowienia o ogłoszonej upadłości