Skip to content

Nasz Zespół

GDYNIADoradcy Indywidualni Klienta

Beata Gulczyńska

Dyrektor Sprzedaży
Dzięki umiejętności bezkonfliktowej pracy z ludźmi, skutecznie kieruje grupą doradców Kancelarii Prawnej Rio. Szczególną uwagę przykłada do ciągłego podnoszenia poziomu postawy pro-klienckiej. Stąd też wizja budowania zespołu, który odnosi coraz większe sukcesy w swojej branży.

KONTAKT: beata.gulczynska@kancelariario.pl

Izabela Antczak

Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Patrzy na problemy klientów z perspektywy osoby zadłużonej. Dąży za każdym razem do rozwiązania cudzych bolączek z wydźwiękiem pozytywnym. Nieustannie stara się doprowadzić do poprawy jakości życia każdego, kto ubiega się o pomoc prawną.

KONTAKT:
izabela.antczak@kancelariario.pl

Filip Balewski 

Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Swoim klientom tłumaczy, że kontakt z kancelarią to tak jakby brać sprawy w swoje ręce i zacząć działać. Nieustannie mobilizuje do podjęcia walki  o oddłużenie. Wierzy w siłę prawników, przez co sam jest świadom, że z każdej problematycznej sytuacji uda się wybrnąć.

KONTAKT:
filip.balewski@kancelariario.pl

Agnieszka Zdanowicz

Manager Pre-infolinii Kancelarii Prawnej RIO Sp. z o.o.
Pomysłodawczyni powstania Pre-infolinii w kancelarii, dzięki której kontakt z osobami zainteresowanymi instytucją upadłości konsumenckiej jest znacznie szybszy. W swoim dorobku zawodowym może się pochwalić ponad 13-letnim doświadczeniem przy obsłudze klienta. Doskonale rozumie potrzeby wymagających konsumentów i przedsiębiorców. Wyszkolone przez nią Doradczynie Klienta  z należytą starannością zapoznają każdego z  wachlarzem oferowanych  usług prawnych.

KONTAKT: agnieszka.zdanowicz@bufnal.pl

Agnieszka Damps, Ilona Kwiecień oraz Katarzyna Tarasińska
Odpowiadają za pierwszy kontakt telefoniczny z klientami kancelarii. Weryfikują rangę zgłaszanego problemu. Zaznajomiwszy się z daną sprawą, przypisują do konkretnego Doradcy/-czyni Indywidualnego/-ej Klienta w celu rozwiązania zaistniałych trudności finansowych.

KONTAKT:

agnieszka.damps@kancelariario.pl

ilona.kwiecien@kancelariario.pl

katarzyna.tarasinska@kancelariario.pl

 

 

MALBORKDoradcy Indywidualni Klienta

Aleksandra Godleś

Manager sprzedaży

Fachowiec z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, która specjalizuje się w zarządzaniu zespołami w działach sprzedaży. Przykłada ogromną wagę do rozwoju motywacji pracowników. Cechuje ją nastawienie na cel oraz zaangażowanie swoje i całego zespołu.

KONTAKT: aleksandra.godles@kancelariario.pl

Agnieszka Łuczyk

Starszy Doradca Klienta

Stale podnosi  swoje kompetencje zawodowe poprzez czynny udział w licznych szkoleniach. Podczas wykonywania powierzonych jej zadań kładzie nacisk na: jakość, skuteczność i zaufanie. Zadowolenie klientów stanowi dla niej silny bodziec do samodoskonalenia się.

KONTAKT:
agnieszka.luczyk@kancelariario.pl

Agnieszka Tomaszewska

Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Pytać jest łatwo, jej jeszcze łatwiej przychodzi udzielać odpowiedzi na nurtujące zapytania. Zdaje sobie sprawę, że jeśli klient zdecydował się na oddłużenie to chciałby wiedzieć wszystko o zbliżającym się jego postępowaniu upadłościowym. Cierpliwie wysłucha i zaznajomi zainteresowanych z wyżej wymienionym tematem.

KONTAKT:
agnieszka.tomaszewska@kancelariario.pl

Anna Cichon

Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Ogromne zadowolenie przynosi jej efektywne rozwiązywanie problemów ekonomicznych klientów. Jest niezwykle cierpliwa, przez co nikt do tej pory nie uskarżał się na poirytowanie w wyniku podjętej z nią współpracy.

 KONTAKT:
anna.cichon@kancelariario.pl

Natalia Groszkowska 2

Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Swoją pracowitością oraz wewnętrzną krzepą imponuje niejednej osobie. Potrafi otulić słowem tych, którzy utracili nadzieję na poprawę jakości swojej sfery finansowej. Klienci po rozmowie z nią na nowo mają cel w życiu: podejmują się oddłużenia, bo chcą walczyć o swoją przyszłość.

 KONTAKT:
natalia.groszkowska2@kancelariario.pl

Martyna Jasnoch

Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Zawsze doskonale zorganizowana. Skrupulatnie opracowuje strategię podjętych działań. Obdarzona łatwością nawiązywania dialogu z każdym klientem. Dzięki umiejętności słuchania, selekcjonuje powierzone jej informacje, gwarantując przy tym pełną dyskrecję na której zależy każdemu dłużnikowi.

KONTAKT:
martyna.jasnoch@kancelariario.pl

Agnieszka Kasperska

Doradca Klienta Indywidualnego

Wytrwale dąży do celu, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Jej otwartość na drugiego człowieka, empatia i umiejętność słuchania sprawia, że bardzo szybko i z łatwością nawiązuje kontakty z klientami Kancelarii. Nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia, zarówno w życiu prywatnym, jak i w wyzwaniach zawodowych.

KONTAKT:

agnieszka.kasperska@kancelariario.pl

Justyna Guze

Starszy Doradca Klienta

Zachęca do upadłości konsumenckiej doskonale rozumiejąc, jak jedna decyzja może przychylić się do zmiany dotychczasowego biegu życia. Jako psycholog z wykształcenia, umiejętnie wczuwa się w uczucia zadłużonych. Odkrywa razem z nimi drogę do spokojnego stanu ducha.

KONTAKT:
justyna.guze@kancelariario.pl

Natalia Groszkowska

Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Wielokrotnie powtarza, że szczerość to główny wyznacznik nawiązywania z nią współpracy. Klienci chwalą sobie jej metody działania, a finalnie są dozgonnie wdzięczni za udzielone wsparcie oraz szereg wskazówek na przyszłość.

KONTAKT:
natalia.groszkowska@kancelariario.pl

 

Marzena Gajewska

Doradca Klienta Indywidualnego

Jak przystało na bankowca z 14-letnim doświadczeniem przy obsłudze klienta, doskonale rozumie, z jakiego typu trudnościami borykają się dłużnicy. W błyskawicznym tempie ustala sposób rozwiązania danej sprawy, bo wie, że czas jest na wagę złota w kwestiach finansowych.

KONTAKT:
marzena.gajewska@kancelariario.pl

Paulina Sołek

Doradca Klienta Indywidualnego

Dla niej każdy człowiek to nowa historia, której warto poświęcić czas i uwagę. Jej otwartości sprawia, że bez problemu nawiązuje kontakty z klientami.  Mimo swej wrażliwości potrafi twardo stąpać po ziemi, co pozwala jej na obiektywną ocenę każdej sytuacji, z jaką ma do czynienia w Kancelarii.

KONTAKT:

paulina.solek@kancelariario.pl

Angelika Grosz

Starszy Doradca Klienta

Na finansowe trudności zawsze znajdzie rozwiązanie. Jej siłą napędową do pracy są liczne potwierdzenia od klientów, że dzięki podjętej z nią współpracy ogłoszono im upadłość konsumencką. W oparciu o takie wieści wie, po co to wszystko robi i jakie są tego skutki.

KONTAKT:
angelika.grosz@kancelariario.pl

Lidia Hawryszkiewicz

Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Uważa, że najwięcej w życiu kosztuje niewiedza. Stąd też darzy szczególnym zainteresowaniem tematykę prawa cywilnego oraz finansowego. Jej spełnienie zawodowe jest ściśle związane z wdzięcznością klientów, którym mogła pomóc. Maksymalizacja tego celu sprawia jej wielką radość.

KONTAKT:
lidia.hawryszkiewicz@kancelariario.pl

Paulina Śliwka

Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Prawo do życia stanowi dla niej najważniejszą normę istoty ludzkiej. Uważa, że wiara w swoje możliwości czyni cuda. Rozmawiając z nią można zyskać sporą dawkę pozytywnej energii, dzięki której mamy na nowo chęć stawić czoła własnemu zadłużeniu. 

KONTAKT:
paulina.sliwka@kancelariario.pl

Sylwia Orman

Doradca Klienta Indywidualnego

Jej otwartość i cierpliwość, jak również wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, pozwala na szczere nawiązanie kontaktu z klientami Kancelarii. Każdy jest dla niej ważny, nie ma znaczenia status czy sytuacja życiowa innej osoby. Jak sama mówi, każda trudność w życiu każdego człowieka jest do rozwiązania, bowiem każdy ma prawo do spokojnego i godnego życia.

KONTAKT:

sylwia.orman@kancelariario.pl

Hanna Kaminska

Doradca Klienta Indywidualnego

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z klientami borykającymi się z problemami, łatwo nawiązuje kontakty, rozumiejąc ich życiowe porażki. Chętnie podejmuje współpracę i uparcie dąży do celu, którym jest upadłość konsumencka. Wie, że to jedyny sposób na nowe życie jej każdego klienta.

KONTAKT

hanna.kaminska@kancelariario.pl

 

 

SŁUPSKDoradcy Indywidualni Klienta

 

Kamila Radzimierska

Manager sprzedaży

Doświadczony menedżer sprzedaży, skutecznie wykorzystujący techniki sprzedaży w osiąganiu celów. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie menedżerskie w kierowaniu zespołami sprzedażowymi. Wciąż dąży do podnoszenia kwalifikacji swoich i zespołu, którym kieruje.

KONTAKT:

kamila.radzimierska@kancelariario.pl

Agnieszka Krajewska

Doradztwo prawne to jej pasja. Każdą prowadzoną sprawę mianuje nowym wyzwaniem zawodowym. Nigdy nie zapomina o tym, aby klientów traktować  indywidualne, przez co są oni w rezultacie w pełni zadowoleni z uzyskanej porady oraz usatysfakcjonowani z podjętej współpracy. Podczas rozmowy z klientem jest uważna i służy wsparciem, co wynika z posiadania wysoce rozwiniętej empatii.

KONTAKT:
agnieszka.krajewska@kancelariario.pl

Helena Weiland

Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Swoje obowiązki zawodowe realizuje skrupulatnie, zawsze dochowując ustalonych wcześniej terminów. W kontakcie z klientami oczekuje szczerej rozmowy, bo przecież tylko w ten sposób uda się jej zweryfikować zgłaszany problem i dostosować konkretny środek pomocy prawnej.

KONTAKT:
helena.weiland@kancelariario.pl

 Hubert Łunkiewicz

Doradca Klienta Indywidualnego

Młody, energiczny i pełen zapału. Zdobył już spore doświadczenie w obsłudze klienta. Szybko nawiązuje dobre relacje z klientami i precyzyjnie dobiera rozwiązanie do każdego problemu. Przede wszystkich uwielbia kontakt z ludźmi! Do każdej sprawy podchodzi sumiennie i starannie.
Zawsze dąży do celu i stara się szybko rozwiązywać problemy i nie odkładać nic na później. Jest otwarty na nowe wyzwania oraz zakłada, że jest wyjście z każdej sytuacji!

KONTAKT
hubert.lunkiewicz@kancelariario.pl

Elżbieta Stojecka

Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Pełnione przez nią stanowisko pracy wiąże się ze szczególnym zamiłowaniem do prawa upadłościowego. Zdaje sobie sprawę, ile dobrego może przynieść zastosowanie instytucji upadłości konsumenckiej, by zażegnać kłopoty finansowe wielu klientów. Znając cudzy problem szybko podejmuje decyzję, o tym co robić, by się go pozbyć. 

KONTAKT:
elzbieta.stojecka@kancelariario.pl

Paulina Jańska

Starszy Doradca Klienta Indywidualnego

Choćby rozmowa telefoniczna z panią Pauliną pozwala poczuć, jak wielką jest optymistką. To właśnie dzięki temu, klienci nie wstydzą się do niej zgłosić i opowiedzieć o swoich potyczkach finansowych. Cierpliwie wysłucha, trafnie podpowie i przeprowadzi krok po kroku przez postępowanie upadłościowe.

KONTAKT:
paulina.janska@kancelariario.pl

Ewa Chyżyńska

Doradca Klienta Indywidualnego

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w administracji. Dobrze wie i rozumie, jak niełatwe jest zrozumienie zawiłych przepisów, ustaw i rozporządzeń. Jako specjalista zawsze z chęcią doradza i tłumaczy w zrozumiały sposób, jak załatwić daną sprawę. Dzięki wieloletniej pracy z klientami rozwinęła wysokie umiejętności interpersonalne.

KONTAKT
ewa.chyzynska@kancelariario.pl

Patrycja Bilenda

Doradca Klienta Indywidualnego

Mimo młodego wieku posiada szerokie doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego. Potrafi zaangażować się w problemy klienta. Charakteryzuje ją umiejętność współodczuwania oraz słuchania. Kładzie szczególny nacisk na zaufanie, skuteczność oraz jakość wykonywanej pracy.

KONTAKT
patrycja.bilenda@kancelariario.pl

Ewelina Balawelder

Doradca Klienta Indywidualnego

Nie potrafi przejść obojętnie obok kogoś potrzebującego pomocy. Jest osobą serdeczną, lojalną i odważną. Nie lubi szukać negatywnych aspektów danej sprawy, zawsze umie odnaleźć pozytywne rozwiązanie. Wrażliwa na problemy innych, wspiera cztery różne fundacje. Jak twierdzi - nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Tak w pracy, jak i w życiu.

KONTAKT

ewelina.balawelder@kancelariario.pl

Edyta Tejc

Doradca Klienta Indywidualnego

Wieloletnie doświadczenie w kontaktach z klientami pozwala jej znaleźć odpowiednie i rzeczywiście dopasowane rozwiązanie w kwestii problemów innych osób. Potrafi doradzić praktycznie w każdej sprawie dotyczącej kłopotów finansowych. Jest otwarta na ludzi, żywiołowa w życiu i skuteczna w działaniach zawodowych. Mama dwóch córek na cały etat.

KONTAKT:

edyta.tejc@kancelariario.pl

 

Sylwia Zakonek

Doradca Klienta Indywidualnego

Skończyła Administracje Samorządową i Zarządzanie zasobami ludzkimi. Empatyczna, wyrozumiała i cierpliwa. Przez długi okres czasu współpracowała z osobami starszymi. Głęboko wierzy w to, że z każdej sytuacji można znaleźć wyjście, i że nigdy nie wolno się poddawać.

KONTAKT
sylwia.zakonek@kancelariario.pl

 Weronika Połeć

Doradca Klienta Indywidualnego

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w kontakcie z klientami bezbłędnie potrafi odgadywać ich potrzeby . Żaden życiowy problem nie jest jej obcy i nie stanowi jakiejkolwiek przeszkody. Jest niezwykle cierpliwa i zmotywowana do tego, aby jej Klienci odnaleźli nowy cel – rozpocząć nową ścieżkę życia, bez bagażu finansowego. Każdy sukces Kancelarii motywuje ją do dalszego działania.

KONTAKT
weronika.polec@kancelariario.pl